Barselonā aizvadītas suņu sērfošanas sacensības

Netālu no Barselonas Spānijā ūdenī vērojams neierasts skats – viļņos rosās sērferi, ar tiem uz dēļiem atrodas arī viņu četrjkājainie draugi – suņi, un šādas sacensības ir ne tikai jautrs notikums, bet arī pamatīgi satuvina suņus un to saimniekus kā vienotu komandu, vēsta “900 sekundes”.

2022. gada 2. jūnijā 7:00

Piejūras ciematā El Masnou, kas atrodas uz ziemeļiem no Barselonas, notiek airu sērfošanas sacensības ar suņiem. Tā noteikti nav tik vienkārša padarīšana kā pastaiga pa parku, suņiem ir jābūt pareizi apmācītiem un paklausīgiem, pacietīgi jāsēž uz dēļa, kamēr viņu saimhieki airē uz dēļa 1,5 kilometra garo distanci.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lēnākajai komandai vajadzēja divdesmit minūtes, lai pabeigtu skrējienu, bet Markam Sanpedro un viņa sunim bija vajadzīgas tikai desmit minūtes, lai sasniegtu finiša līniju.

“Viņai ir astoņi gadi, un es nezinu, vai mēs atkal varēsim startēt kopā, jo viņa kļūst veca. Ceru, ka varēsim kopā aizvadīt vēl dažas sacīkstes,” saka Mārcis.

Neierastās sacensības rīkoja vietējā veterinārārste, kas uzsvēra, ka suņa dabiskais instinkts būtu lēkt ūdenī, tāpēc sacīkstes liek tiem palikt nekustīgiem un paklausīgiem. Pēc viņas teiktā, šis pasākums saliedē suņus un viņu saimniekus kā vienotu komandu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm