Asociācija: Vidēji ceļojumi kopš pandēmijas ir sadārdzinājušies par 20%

Vidēji ceļojumi kopš pandēmijas ir sadārdzinājušies par 20%, intervijā “900 sekundēm” pastāstīja  Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas prezidents Ēriks Lingebērziņš.

“Mēs kā Ziemeļeiropas nācija gribam tikt pie saules, īsās brīvdienās uz Lietuvu un Igauniju, tālie ceļojumi papildu bonuss, kad gribas izpētīt, ko tālāk. Pavisam tālie ceļojumi Latīņamerika, Āzija ir kļuvuši dārgāki,” sacīja Lingebērziņš, piebilstot, ka vidēji ceļojumi kopš pandēmijas ir sadārdzinājušies par 20%.

Viņš arī pastāstīja, ka Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 3. līdz 5. februārim notiks Baltijas tūrisma izstāde “Balttour 2023”, kurā šogad iepazīt tuvākas un tālākas zemes aicinās vairāk nekā 300 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Turcijas, Uzbekistānas, Vācijas, Kostarikas, Ungārijas, Spānijas, Somijas, Čehijas, Indonēzijas un citām valstīm.

Interesenti varēs apmeklēt arī Gruzijas, Slovākijas, Ukrainas un Melnkalnes nacionālos kopstendus.

Izstādē piedalīsies tūrisma industrijas pārstāvji, aģentūras, profesionālās tūrisma organizācijas, ārvalstu tūrisma pārstāvniecības, aviokompānijas, transporta pakalpojumu sniedzēji, viesnīcas, viesu nami un aktīvās atpūtas organizētāji no dažādām pasaules valstīm.

“Balttour 2023” oficiālais tūrisma galamērķis šogad ir Sardīnija. Devīze – Sardīnija vairāk nekā tikai jūra.

Ar savu novadu pērlēm un jaunumiem izstādē iepazīstinās arī vietējie Latgales, Zemgales, Vidzemes, Sēlijas un Kurzemes tūrisma uzņēmēji un tūrisma informācijas centri. Būs iespējams iepazīties ar Latvijas tūrisma aktualitātēm – daudzi piedāvās īpašas atlaides.

Izstādi “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību “BT1”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm