Aicina ziedot un palīdzēt remontēt riteņus no kara Ukrainā aizbēgušajiem

Cilvēkus aicina ziedot velosipēdus no kara aizbēgušajiem ukraiņiem – labdarības organizatori “Pilsēta cilvēkiem” pateicas visiem, kuri jau paguvuši ziedot divriteņus un aicina atsaukties cilvēkus ar prasmēm velo remontā, vēsta “900 sekundes”.

Skanīgais velozvaniņš jau pavisam drīz palīdzēs doties ikdienas gaitās kādam kara bēglim Latvijā.

Toms Ērenpreiss rāda ukraiņu puiša Artjoma attēlu, viņš ir kara veterāns ar invaliditāti. Artjoms Rīgā ieradās ar sievu un mazu bērnu. Viņš ir viens no pirmajiem, kurš jau saņēma ziedoto divriteni.

Toms Ērenpreiss
velodarbnīcas “Ērenpreiss” vadītājs

“Šeit viņš izdomāja, ka varētu par kurjeru strādāt. Mēs viņam sagādājām velosipēdu, ne mēs, bet ziedotāji un viņš jau devās uz pirmo darba interviju.”

“Ērenpreiss” velo darbnīcas vadītājs novērtē ziedotos divriteņus. Lielākajai daļai no tiem nepieciešams remonts vai vismaz apkope.

Verners Hofmanis ir viens no brīvprātīgajiem, kurš ziedo savu laiku un darbu. Verners remontē ziedotos velosipēdus, velosipēdi nebūs jauni, bet kalpos labi.

Verners Hofmanis
“Pilsēta cilvēkiem” brīvprātīgais

“Tā doma nav uzdāvināt cilvēkiem jaunus ritreņus. Ja tā būtu plānots, tad tā arī teiktu – dāvinām jaunus riteņus. Šeit ir tomēr padzīvojuši riteņi, kuri ir pastāvējuši, kuriem būs rūsa, bet viņi ripos un zobrati griezīsies. Mēs runājam jau par vairākiem desmitiem un nāk visu laiku klāt, cilvēki ir atsaucīgi un tas priecē.

Biedrības “Pilsēta cilvēkiem” viens no vadītājiem pateicas visiem, kuri jau ir ziedojuši divriteņus, to skaits ir jau visai liels. Tagad vairāk nepieciešami cilvēki ar veloremonta prasmēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kārlis Krēķis
“Pilsēta cilvēkiem” pārstāvis

“Mums tagad galvenais remontēt un sakārtot viņus. Ja kāds spēj palīdzēt, tad var atsaukties un nākt palīgā, tas būtu ļoti noderīgi.”

Velosipēdus ziedot un palīdzēt tos apkopt iespējams piecās adresēs Rīgā. Tās var atrast biedrības “Pilsēta cilvēkiem” profilā “Facebook”. Iecerēts, ka veloziedojumus pieņems līdz šī mēneša noslēgumam, bet pie bēgļiem tie nonāks pēc tam, kad būs pienācīgi saremontēti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm