Aicina iesaistīties “Labo darbu nedēļā”; bērnudārza audzēkņi jau palīdzējuši “Ulubelei”

Šodien sākas labo darbu nedēļa. Organizācija “Palīdzēsim.lv” aicina ikvienu palūkoties sev apkārt un palīdzēt – izdarīt kaut vai kādu nelielu, bet labu darbu. Piemēram, bērnudārza “Laumiņas rezidence” audzēkņi palīdzējuši dzīvnieku patversmei “Ulubele”, vēsta “900 sekundes”.

Bērnudārzu “Laumiņas rezidence” bērni jau laikus ir sagatavojušies “Labo darbu nedēļai”.

Bērnudārzu saimniece akcentē, ka labajos darbos iesaistās pedagogi, bērni un arī bērnu vecāki. Saliekot spēkus kopā, viņi ir nolēmuši iepriecināt dzīvnieku patversmes “Ulubele” iemītniekus.

Aija Kriškovska
“Laumiņas rezidence” bērnudārzu īpašniece

“Bērni kopā ar vecākiem, kā jau Miķeļdienas tirgum, gatavoja kārumus, saldumus, tad bija īsts tirgus. Nopelnīto naudiņu bērni nepaņēma sev, bet visi vienojās, ka ziedos šim projektam.”

Bērnudārza priekštelpā blakus trušiem ir novietota ziedojumu kaste.

“Mēs ar māmiņu nopirkām sunīšiem, kaķīšiem ēdamo,” Amanda rāda, ko viņa nopirka par Miķeļdienā nopelnīto naudu. Amanda zina teikt, ka pārtika dzīvniekiem ir ļoti nepieciešama, taču vēl mājdzīvniekiem vajadzīgi labi saimnieki.

Amanda
“Laumiņas rezidence” audzēkne

“Un atcerieties, sunīšiem, kaķīšiem nevajag tikai ēdamo, bet vajag arī mīlestību. To, kas kasa aiz austiņas, kas kasa vēderiņu, kurš kasa puncīti un zodiņu.”

“Labo darbu nedēļā” varam paveikt ļoti dažādus labus darbus – paskatīties, būt vērīgiem, ieraudzīt un atbalstīt, palidzesim.lv dibinātāja un “Labo darbu nedēļas” autore Ilze Skuja dod padomu, ka idejas labiem darbiem vienmēr ir mums apkārt.

Ilze Skuja
palidzesim.lv dibinātāja

“Palīdzēt senioriem grābt lapas, braukt uz dzīvnieku patversmēm staidzināt suņus. Jo patiesībā labais darbs ir smaids vai kafija kolēģim, autobusā palaist tanti apsēsties, dusmīgi nebubināt uz jauniešiem, bet uzsmaidīt, tas jau arī ir tas labais darbs. Labais vairo labo.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Labodarbunedela.lv lapā ir karte, kur varam redzēt plānotos labos darbus, tiem ikviens var pieteikties palīdzēt. “Labo darbu nedēļas” organizatori šogad īpaši aicina iesaistīt no Ukrainas atbraukušos kopējo labo darbu veikšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm