“900 sekundes” iesaka, ko darīt brīvdienās

Skaidrs, ka mūsu uzdevums numurs viens brīvdienās būs turēt īkšķus par mūsu hokejistiem pusfinālā. Taču “900 sekundes” dalās ieteikumos, ko tad vēl varēs darīt un apmeklēt nedēļas nogalē!

Purvīša balvas pasniegšanas ceremonija

Jau šodien notiks Purvīša balvas pasniegšanas ceremonija. Tā sāksies pulksten septiņos vakarā Nacionālajā mākslas muzejā. Bez laureāta paziņošanas tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu mākslā – tā šoreiz tikusi tekstilmāksliniecei Edītei Pauls-Vīgnerei, kā arī taps zināms skatītāju simpātiju balsojuma uzvarētājs. Par Purvīša balvas laureātu lemj septiņu mākslas ekspertu starptautiska žūrija. Ceremonijas tiešraide septiņos, un to varēs skatīties arī “Facebook” platformā.

Gaujas svētki

Tikmēr rīt Ādažos notiks Gaujas svētki. Tie ir krāšņākais un arī gaidītākais gada notikums Ādažu novadā jau kopš 2010. gada! Ar katru gadu svētki kļūst vērienīgāki. Tajos sarūpēta plaša diennakts kultūras un izklaides programma, lai ikviens – gan liels, gan mazs – justos kā “savējais”. Gaujas svētkos uz lielās skatuves kāps “Singapūras satīns”, “Citi zēni”, “Mazais Princis” un daudzi citi mākslinieki. Dažādas aktivitātes paredzētas visas dienas garumā. Pasākuma programma pieejama Gaujas svētku mājaslapā un ieeja ir bez maksas!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Zvaigžņu nakts Ogrē”

Vēl rīt notiks arī vērienīga Ogres estrādes vasaras sezonas atklāšana “Zvaigžņotā nakts Ogrē”, kurā piedalīsies populāri mākslinieki un dīdžeji – Grupa “A-Eiropa”, “Kreisais Krasts”, dīdžejs Roberts Lejasmeijers, kā arī zviedru grupa “Abborn”, kas kļuvusi par vienu no pasaulē populārākajām “ABBA” vizuālā tēla un mūzikas atdarinātājgrupām. Pasākuma īpašais viesis būs ukraiņu grupas “Quest Pistols” zelta sastāvs.

“Ziemeļblāzmas” Bērnu svētki

Savukārt visjaunākajai paaudzei šo svētdien kultūras pils “Ziemeļblāzma” parkā 115.- tie Bērnu svētki! Pasākumu vadīs Tautumeita un Tautudēls. Būs radošās darbnīcas, konkursi un atrakcijas. Pašiem mazākajiem būs piepūšamās atrakcijas un burbuļu ballīte, bet lielākie tiks aicināti gatavoties Dziesmu un Deju svētkiem, apgūstot kopā dziedāšanu un latviešu skatuviskās tautas dejas soļus. Uz svētku skatuves kāps bērnu vokālie ansambļi “Karameles”, “Pumpuriņi”, “Nāriņa” un “Blāzmiņa”. Ieeja Ziemeļblāzmā 115. bērnu svētkos svētdien būs bez maksas!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm