“900 sekundes” dodas ciemos pie lācenes Ilzītes viņas 22. dzimšanas dienā

11. janvārī 10:19

Trešdien, 11. janvārī, 22. dzimšanas dienu svin Latvijā slavenākā lāču meitene – lācene Ilzīte! “900 sekundes” devās pie viņas ciemos, lai sveiktu jubilāri nozīmīgajos svētkos ar raidījuma producentes mājās gatavotu zemeņu ievārījumu.

Ilzīte ir viena no zināmākajām Līgatnes dabas taku iemītniecēm. Viņa filmēta arī daudzās dokumentālajās un spēlfilmās un iemūžināta ievērojamu dabas fotogrāfu fotosesijās.

Ierodoties ciemos “900 sekundēm”, jubilāre vēl nebija izbāzusi savu purniņu no mītnes. Tomēr Līgatnes dabas taku vadītāja Inta Lange apliecina – darbiniekiem šķietot, ka lācenīte visu gadu gaida savu dzimšanas dienu, un, tuvojoties 11. janvārim, dzīvnieks kļūst nemierīgs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taujāts, kāds lāču meitenei bijis šis gads, viņa atbild – kopumā rāmi labs, bija laba vasara, daudz apmeklētāju. Pie Ilzītes ciemos nāca mazputniņi, ar kuriem viņa draudzējas. Arī ar kolēģiem viņai ir ļoti labas attiecības.

Dzimšanas dienā Ilzītei būs ciemiņi un dažādi gardumi. Lāču mamma Velga Vītola kā katru gadu gatavo Ilzītei īpašu kūku, kura būs tapusi tieši atbilstoši viņas gaumei.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm